Audyt SEO Łódź

Na czym polega profesjonalny audyt SEO?


Mają Państwo trudności z wprowadzeniem swojej domeny do pierwszej 10-tki wyników wyszukiwania Google? Chcą Państwo poznać powód swoich dotychczasowych niepowodzeń na tej płaszczyźnie lub ocenić, czy dana witryna w ogóle ma potencjał na pozycjonowanie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to polecamy skorzystanie z naszych usług, gdyż dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy możemy przeprowadzić dla Państwa audyt strony, będący ważnym etapem podczas profesjonalnej analizy autorytetu i wartości każdego adresu WWW. Uzyskane w ten sposób informacje i praktyczne spostrzeżenia na pewno pomogą każdemu z naszych klientów w szybkim podjęciu decyzji na temat opłacalności dalszej pracy nad swoją domeną (lub dadzą mocny argument do jej zmiany).

Audyt strony internetowej może okazać się niezbędny jeszcze z kilku powodów:
- przystosowanie warstwy technicznej i merytorycznej strony WWW do kapryśnego i zmiennego algorytmu wyszukiwarki,
- przygotowanie indywidualnej strategii, która z czasem przyczyni się do polepszenia pozycji linków w wynikach wyszukiwania,
- audyt strony oraz wprowadzone w jego trakcie modyfikacje mogą w przyszłości wpłynąć dodatnio i usprawnić proces optymalizacji oraz pozycjonowania domeny.

Audyt pozycjonowania – cena usługi

Usługa ta przeznaczona jest dla klientów, którzy chcą szybko i jednorazowo ocenić potencjał posiadanej domeny lub pracę innej firmy pozycjonującej, która pomimo obietnicy szybkich efektów, od dłuższego czasu nie przedstawia żadnych postępów w pracy nad pozycją strony. Chętnie służymy naszą opinią oraz zapewniamy obiektywną ocenę ekspercką każdej strony WWW. Ze względu na ilość pracy, którą musimy włożyć w przygotowanie dla Państwa raportu. minimalna cena naszej usługi w tym przypadku to 1000 zł.

Chętnie udostępnimy Państwu nasze referencje oraz przykładowe raporty!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu!